Červenec 2009

Lol

24. července 2009 v 20:09
Pochváleny Ježiš kristus,naveky vekov,
AMEN!

Obrázok týždňa

24. července 2009 v 20:04
Tsunade sama

Shino

23. července 2009 v 8:02
tak to vyzerá akoby sa pripravoval tancovat makarenu
radcer nekomentujem boo to tak pozera jake by ma isiel zabyt xD

Kiba Inuzuka

23. července 2009 v 7:57 | Riku-san |  Naruto-Konoha
kiba and akamaru xD

Hinata Hyuuga

23. července 2009 v 7:50 Naruto-Konoha

Kakashi Hataké

19. července 2009 v 16:53 Naruto-Konoha
Jounin Listové vesnice. Velitel týmu 7. (Naruto, Sakura, Sasuke). Dříve byl členem elitní jednotky ANBU. ANBU je jednotka speciálně trénovaných ninjů, kteří chrání Konohu. Jako Genin byl v týmu společně s ninji Uchiha Obito a Rin. V záchranné misi Rin byl Uchiha Obito těžce zraněn a svůj Sharingan "daroval" Kakashimu. Kakashi je tedy nositelem Sharinganu, ačkoli není z klanu Uchiha. Přezdívá se mu kopírovací ninja Kakashi a zkopíroval již díky Sharinganu více jak 1000 jutsu. Je velký fanoušek knížek série "Come, Come Paradise" (Flirtovací techniky) jejímž autorem je jeden ze tří legendárních Sanninů, Jiraiya. Je velmi znám svou nedochvilností, vždycky příchází pozdě. což se mnoha lidem nelíbí. Pomocí Kuchiyose no jutsu dokáže přivolat smečku stopovacích i bojových psů a ovládá mnoho technik, například Chidori (též známé jako Raikiri)Kakashiho hodnost je Jounin a býval také kapitánem v ANBU. Narodil se 15. září a je mu na začátku seriálu 25 let. Jeho krevní skupina je 0. Měří 181 cm a váží 67, 5 kg. Jeho ninja registrační číslo je 009720. Na akademii odmaturoval v 5 letech, Chuuninem se stal v 6 letech a Jouninem v 13 letech. Spnil 197 D-misí, 190 C-misí, 414 B-misí, 298 A-misí a 42 S-misí.

Sasuke Uchiha

19. července 2009 v 16:44 Naruto-Konoha
Sasuke je posledním přeživším členem rodu Uchiha, který byl vyvražděn jeho bratrem Itachim. Sasuke odpřisáhl, že se mu za to pomstí a pomsta je také jediná věc, pro kterou žije. Původně měl mimo pomstu i druhý cíl a to obnovit svůj klan, toto však později odsouvá do pozadí a je ochoten pro pomstu (tzn. vraždu svého bratra) obětovat cokoli. Po zkoušce se stává členem týmu 7. Jakožto člen Uchiha klanu má sharingan. Sharingan je schopnost, jež umožňuje zkopírovat jutsu či pohyby protivníka a poté je použít jako své vlastní. Také dokáže vidět pohyby protivníka dříve než je použije atd. Když Sasukemu je 16let zabije Itachiho a vstoupí na jeho míst do Akatsuky aby zabil Naruta.

Sakura Haruno

19. července 2009 v 16:40 Naruto-Konoha
Haruno Sakura - je priemerná, za to inteligentná a do istej miery talentovaná baba, je najskôr pyšná a nafúkaná princeznička, ale zmení sa. Je do nej zaľúbený Naruto, no ona má oči len pre Sasukeho, o ktorého sa "bije" s bývalou najlepšou kamarátkou Yamanaka Ino. Dokonale ovláda svoju chakru, čo je na jej vek neobvyklé. Avšak nie je priveľmi silná, dokonca i menej inteligentný a menej talentovaný Naruto ju vďaka svojej tvrdohlavosti a odhodlaniu popracovať na sebe a zdokonaliť sa,
dokáže kedykoľvek dohnať a premôcť, ale láska k Sasukemu ju posíli.
Neskôr si však nájde i ona svoju cestu, ako byť skvelým ninjom.
....Ale o pár rokou so Sakuri sa stane skvelá kunoichi.
Bude vinikajucov lekarkov,zasluhov Tsunade-sama.V 16 sa trochu zaluby do Naruta ale nie je evne rozhodnuta.

Naruto Uzumaki

19. července 2009 v 16:36 Naruto-Konoha
Uzumaki Naruto - Naruto je hlavní postavou příběhu. Sice se po něm jmenuje celý seriál, ale zdaleka není nejsilnější postavou. Alespoň ze začátku. Když se Naruto narodil byl do něj zapečetěn devíti-ocasý liščí démon (Kyuubi no Youko), který v ten čas ohrožoval vesnici. Naruto se to však neměl dozvědět, a proto vyrůstal sám všemi odstrkovaný. Naruto, proto začal "zlobit", aby si tak získal pozornost ostatních. Jeden z mála lidí kteří byli Narutovi blízcí byl jeho učitel Iruka, který ho naučil, že není sám. Poté, co se Naruto stal ninjou, dostal se do týmu 7. Jeho členy jsou Haruno Sakura, do které je Naruto zakoukaný, Uchiha Sasuke, kterého Naruto nesnáší, protože je moc oblíbený a holky ho zbožňují, a velitelem je Hatake Kakashi. Společně musí plnit různé mise. Narutovým snem je stát se Hokagem, nejsilnějším a nejuznávanějším ninjou ve vesnici, ačkoli za začátku jeho ninja schopnosti nejsou nijak ohromující a téměř se mu nepodařilo stát se ninjou. Nejoblíbenější jídlo je ramen. Je oblečen v nepříliš pohledné oranžové kombinéze. Díky tomu že je v něm ukryt devítiocasý liščí démon může z něj Naruto čerpat démoní chakru, která mu mnohokrát zachránila život a pomocí které již mnohokrát zvrátil průběh některých bitev. Démon mu propůjčuje svou chakru proto, že kdyby Naruto zemřel, byl by konec i s ním. Kromě chakry mu Kyuubi poskytuje i schopnost regenerace a později i plášť démoní lišky, který kvůli ochraně ostatních nebude používat. Naruto muže přivolat jako zvířecího společníka žábu. Jeho oblíbené jutsu je Kage bunshin no jutsu (stínové klony)a multi stínové klonové jutsu, často používá Rasengan, který vymyslel jeho otec, 4. Hokage, který zemřel při tom, když zapečetil Kyuubi do Naruta. Když je Naruto starší používá Rasenshuriken a, když Ero-senin zemře,spline s žábou a stane se z něj žabí poustevník a v sage módu používá házecí rasen-shuriken (velké množství rotující chakry, které dokáže uživatel házet jako normální shuriken a po dopadu v blízkosti nepřítele se několikanásobně zvětší),který použije v souboji s Peinem, který předtím zničil Konohu.

Pre LilinQu moe SB :)

19. července 2009 v 16:24
pre lilinqu vsetko najlepsie


čáwkO:D